O nas

Bardzo nam miło, że odwiedzacie naszą stronę!

Jesteśmy z krakowską firmą założoną i prowadzoną przez fizjoterapeutki i pasjonatki ruchu. Uważamy, że człowiek świadomy nie może zapominać o aktywności fizycznej ani zmuszać swojego ciała do długotrwałego zastygania w szkodliwych pozycjach. Wierzymy również, że podnoszenie świadomości ciała jest podstawą zmiany nawyków ruchowych na zdrowsze i bezpieczniejsze.

W gabinecie coraz częściej spotykamy się z pacjentami cierpiącymi na różnego rodzaju dolegliwości bezpośrednio związane z siedzącym trybem życia, przyjmowaniem nieprawidłowej pozycji i brakiem aktywności ruchowej. Coraz młodsi ludzie zgłaszają się do nas z bólem kręgosłupa, nadgarstków, kolan czy napięciowymi bólami głowy. To w odpowiedzi na te problemy powstał niniejszy blog oraz oferta szkoleniowa dla firm i placówek oświatwych. Chcemy edukować i zachęcać do zmiany stylu pracy i życia. Przybliżymy Wam anatomię, wytłumaczymy, skąd się biorą najczęstrze problemy i pokażemy, jak im zapobiegać.

 Zapraszamy do czytania i wprowadzania zmian!

Jeśli chcielibyście spotkać się z nami osobiście i zorganizować szkolenie u siebie w firmie lub szkole, piszcie! Ale najpierw prosimy wyciągnąć ręce w górę i porządnie się przeciągnąć!

Serdecznie pozdrawiamy!

zespół: CogitoErgoMove